Форум про туризм в Україні

Форум про туризм в Україні



Поиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 15.06.2026 - 05:09:28
Страницы:  1  

Штукатурка чи облицювання фасаду

НаписалКомментарий

паралель

Активный участник


Цифры:
Месседжей: 1
Дата вступления: 25.07.2006
Награды:
💪

Хочемо оновити фасад старого будинку — зовні він виглядає втомлено і є деякі тріщини в штукатурці. Думаємо чи варто знову штукатурити і фарбувати або краще одразу зробити нормальне облицювання якимось фасадним матеріалом щоб вирішити питання на довго. Що розумніше з точки зору витрат і довговічності?


----------------------
мне_15_лет_никого_не_трогаю_н икому_не_нужна_ никого_не_хачу! (а если хочу, то иногда)... а иногда бывает часто
RE: Штукатурка чи облицювання фасаду

juliaa

Активный участник


Цифры:
Месседжей: 57
Дата вступления: 10.10.2011
Награды:
👍🏅💊

З точки зору довговічності облицювання фасадним матеріалом виграє у штукатурки — якісно змонтований сайдинг або фасадні панелі служать 20-30 років практично без обслуговування тоді як штукатурку доводиться підновлювати кожні 5-8 років. По витратах початкові вкладення в облицювання вищі але якщо рахувати в довгостроковій перспективі з урахуванням повторних ремонтів різниця стає менш очевидною або й зникає. Ще один плюс облицювання — якщо зробити вентильований фасад з утепленням це одночасно вирішує питання теплоізоляції будинку що відчувається на комунальних рахунках взимку.



RE: Штукатурка чи облицювання фасаду

hellishbutcher

Активный участник


Цифры:
Месседжей: 278
Дата вступления: 16.12.2009
Награды:
👍💪💊🏅


Цитата:
З точки зору довговічності облицювання фасадним матеріалом виграє у штукатурки — якісно змонтований сайдинг або фасадні панелі служать 20-30 років практично без обслуговування тоді як штукатурку доводиться підновлювати кожні 5-8 років. По витратах початкові вкладення в облицювання вищі але якщо рахувати в довгостроковій перспективі з урахуванням повторних ремонтів різниця стає менш очевидною або й зникає. Ще один плюс облицювання — якщо зробити вентильований фасад з утепленням це одночасно вирішує питання теплоізоляції будинку що відчувається на комунальних рахунках взимку.
Ми саме так і зробили — замість чергового циклу штукатурення вирішили зробити нормальний фасад раз і надовго. Зупинилися на фасадних панелях з вентильованим зазором. Варіанти дивилися ось тут: https://domiks.ck.ua/fasadnye-materialy — там є кілька категорій фасадних матеріалів на будь-який бюджет і стиль, можна нормально порівняти. Рекомендую не відкладати якщо тріщини вже є — під час дощів волога потрапляє в стіну і руйнує її зсередини, краще вирішити питання раз і якісно.

Поставили нравится: Алёш, ЛЕШАЯ, SVD_2000, yulenyka@, li-la, gladwright6

RE: Штукатурка чи облицювання фасаду
Трицикл для літніх осіб : Предыдущая тема
Страницы:  1  

Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Участники

Powered: IPS, Inc. 6.4