Хочемо оновити фасад старого будинку — зовні він виглядає втомлено і є деякі тріщини в штукатурці. Думаємо чи варто знову штукатурити і фарбувати або краще одразу зробити нормальне облицювання якимось фасадним матеріалом щоб вирішити питання на довго. Що розумніше з точки зору витрат і довговічності?